Kijutsu Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaRegistracijaLogin
Vest Dana
Vesti Dana


Roleplay Vreme
Datum i Doba

Era Nova Era
Godina 15. Godina
Godišnje Doba
Jesen
Godišnji Znak Leopard
Mesec Septembar
Dan Utorak
Sat 06:00-07:00
Datum 1/9/15



Vremenska Prognoza

Carstvo Hyeseong
Maglovito
Carstvo Huisong
Oblačno
Carstvo Nonsong
Jaka Kiša
Kraljevstvo Kimčo
Sunčano
Kraljevstvo Jeseong
Maglovito

Veoma Važne Informacije


 

 Soba za Ispitivanje

Go down 
3 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Kira Takegawa

Kira Takegawa



Broj komentara : 366
Join date : 2023-06-26

Informacije o Karakteru
Informacioni Karton:
Zdravlje:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE67000/67000Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (67000/67000)
Magijska Energija:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE69000/69000Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (69000/69000)
Energija:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE68900/68900Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (68900/68900)

Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:03 am

(pojavio bi se u sobi)

(bio bi kod zida i posmatrao bi ih sve)

(mahao bi sa osmehom)

Gif 1:

Ćao drugari moji!

(posmatrao bi ih pažljivo)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:05 am

Gospodine Ren, Gospodine Satoši, Gospodjo Sun Min. Pozvao vas je gospodin Sun Feng, ovde pred sobom imamo Sumiko Watanabe, tajnog agenta Hyeseonga. Imamo podatak da je ona zapravo jedan od naših doušnika, medjutim, iz nekog razloga nemamo pisanih podataka u svojoj arhivi. Mnogi agenti tvrde da je znaju i da su saradjivali sa njom. Šta bismo trebali uraditi?

(Izgovorila bi onako kako joj je rečeno preko bubice)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:08 am

Ukoliko radi za strance treba da je ubijemo...

(razmisljao bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:11 am

(Smoreno bi ga posmatrala)

Bila sam napala Feng Mei... znate li zašto?

(Posmatrala bi ih sve)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:11 am

Gospodja Akane me je nauč-

(Prekinut bi bio od strane Sumiko)

Hm?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:12 am

Zasto?

(gledao bi sumiko)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:12 am

Izadjite svi sem Sumiko, Ren i Sun Min.

Ayumi, ti takodje ostani.

(Izašla bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:13 am

(Klimnula bi glavom i posmatrala Sumiko)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:13 am

(Izašao bi iz sobe)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:13 am

(Posmatrala bi pomalo zbunjeno)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:15 am

Zar nije očigledno... radila je protiv vas... sve vas je izmajmunisala.

(Pogledala bi Sarua i vratila pogled na Rena)

Morala sam da napadnem i ostale da ne bi bilo providno, ali nisam htela da povredim bilo koga smrtno. Sem nje doduše...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:17 am

Mogla si da je napadnes iako si agent Hyeseonga...

(posmatrao bi je)
Na vrh Go down
Kira Takegawa

Kira Takegawa



Broj komentara : 366
Join date : 2023-06-26

Informacije o Karakteru
Informacioni Karton:
Zdravlje:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE67000/67000Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (67000/67000)
Magijska Energija:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE69000/69000Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (69000/69000)
Energija:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE68900/68900Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (68900/68900)

Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:18 am

(posmatrao bi Sumiko)

(svašta bi mu palo na pamet ali mu je već dosta što je izbačen iz nebesa)

Gif 1:

(samo bi nastavio da posmatra iznerviran)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:21 am

Deluješ mi glupo... izgleda da zaista jesi.

Ne poznaješ geo-političku situaciju? Živiš ispod kamena? U stvari ne... u svojoj prljavoj, mračnoj bazi...

Hyeseong ima veliku korist od Jeseonga, u ostalom Jeseong je saveznik Hyeseonga. Ne samo to, oni rade na dosta zajedničkih operacija jer imaju iste neprijatelje. Daj mi jedan motiv zašto bi UDBA Hyeseonga jurila Jeseongovog najvišeg agenta... ako to učiniš, sama ću sebi staviti lisice.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:24 am

(Posmatrala bi Sumiko)

(Pogledala bi u gospodina Rena)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:27 am

U pravu ste, ali ovim pokretom mogla bi da dobije Vase poverenje i informacije sto znaci da je uspela u svom zadatku.
A nakon sto ga izvrsi moze da kaze da joj je bilo naredjeno od Vas,ili  se desila nezgoda ili da smisli nesto, ovaj potez bi mogao biti veoma dobar pokusaj da nas izigra.

(gledao bi u sumiko idalje)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:30 am

(Nasmešila bi se)

Gospodine Ren. Znate li zašto idalje postojite kao nacija?

(Upitala bi ga)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:31 am

Prosvetli me.

(cekao bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:33 am

(Ne bi mu odgovorila)

(Samo bi se smešila i klimala glavom)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:35 am

(Posmatrala bi Sumiko i smeškala se)

Ona zaista deluje kao agent visokog nivoa...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:39 am

SOS je besprekorno cist po pitanju lojalnosti drzavi, ali ti uopste nisi.... hoces li promeniti moje misljenje?

(cekao bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:41 am

Besprekorno čist... Vi niste iz SOS-a? Očigledno je da ja imam više informacija od vas. SOS, to nije ni malo čista organizacija. Šta više, SOS ima tri uljeza.

(Nasmešila bi se)

Šta kažete na to, ne verujete. To će vas koštati...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:43 am

Ko su ti uljezi?

(zainteresovao bi se)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:46 am

(Opet bi zaćutala)

(Ustala bi sa stolice)

(Posmatrala bi svoje ruke u lisicama)

(Potom bi pogledala u prozor)

(Okrenula bi se i pogledala u Rena)

Činjenica da ne znaš, to znači da ti SOS ne veruje. 

(Nasmešila bi se)

(Ponovo bi sela)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:49 am

Ocigledno ne veruju ni tebi cim su me doveli da te propitujem... ukoliko zelis da ocistis svoje ime moraces da uprljas tudje...

(strpljivo bi cekao)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:51 am

Shvatam, stavili su tebe da me ispituješ. Imaš li nekakve podatke o meni? Gde su papiri ispred tvog stola, zašto gospodjica Ayumi reaguje tako... Znam koliko se ASK i SOS ne podnose. Nažalost... Brat i sestra su suparnici u tom polju.

(Pogledala bi Sun Min i nasmešila se podmuklo)

Završila sam sa odgovaranjem. Pustite me.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 1:55 am

(sedeo bi)

Nista nisam postigao ovim propitivanjem...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 2:01 am

Pustite je.

(izasao bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 2:04 am

(Pratila bi Gospodina Rena)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 2:08 am

(Prišla bi Sumiko i skinula lisice)

(Naklonila bi se i izašla)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 2:09 am

(Izašla bi sa osmehom na licu)
Na vrh Go down
Kira Takegawa

Kira Takegawa



Broj komentara : 366
Join date : 2023-06-26

Informacije o Karakteru
Informacioni Karton:
Zdravlje:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE67000/67000Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (67000/67000)
Magijska Energija:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE69000/69000Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (69000/69000)
Energija:
Soba za Ispitivanje - Page 2 LE68900/68900Soba za Ispitivanje - Page 2 P  (68900/68900)

Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitimeSat Jul 15, 2023 2:11 am

(samo bi se protegao a potom napustio prostoriju koristeći vrata)
Na vrh Go down
Sponsored content





Soba za Ispitivanje - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 2 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Soba za Ispitivanje
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kijutsu Sekai :: RPG Svet :: Čuvati :: Uprava Sigurnosno-obaveštajne Službe-
Idi na: