Kijutsu Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaRegistracijaLogin
Vest Dana
Vesti Dana


Roleplay Vreme
Datum i Doba

Era Nova Era
Godina 15. Godina
Godišnje Doba
Jesen
Godišnji Znak Leopard
Mesec Septembar
Dan Utorak
Sat 06:00-07:00
Datum 1/9/15



Vremenska Prognoza

Carstvo Hyeseong
Maglovito
Carstvo Huisong
Oblačno
Carstvo Nonsong
Jaka Kiša
Kraljevstvo Kimčo
Sunčano
Kraljevstvo Jeseong
Maglovito

Veoma Važne Informacije


 

 Soba za Ispitivanje

Go down 
AutorPoruka
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:38 pm

Soba za Ispitivanje 1-1920x1080-139058e70e196b447abf69e8cec33e4c
Soba u kojoj se osumnjičeni ispituju. Soba je izlovoana iznutra dok spolja postoji veliki prozor kroz koji prolazi zvuk i može se jasno videti šta se dogadja. Iznutra taj prozor deluje kao ogledalo, a zvuk van prostorije ne dopire unutar iste.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:39 pm

(Ušla bi u prostoriju, na ulazu u prostoriju bi odvezali lisice Šiđimoriju)

Sedi i sačekaj tu.

(Izašla bi i čekala sa druge strane ogledala)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:43 pm

(Ušao bi u prostoriju za ispitivanje i seo prekoputa Šiđimorija)

Dobar dan...

(Izvadio bi neke papire)

Kako ste?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:47 pm

(posmatrao bi ga direktno u oči hladnim)

Ne osećam se baš najbolje...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:55 pm

Bilo je to izgleda glupo pitanje.

Dakle, ovde ste kao svedok a ne kao optuženi, da li ste svesni toga?

(Pregledavao bi papire i ne bi ga ni pogledao sve vreme)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:57 pm

(idalje bi ga posmatrao na isti način)

Da, svestan sam.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeTue Jan 03, 2023 11:58 pm

Dakle, da li ste prisustvovali incidentu u kom je jedan od pripadnika za sada anonimne mafije ubijen?

(Prestao bi da gleda u papire i pogledao ga u oči)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:00 am

Da.

Bio sam prisutan.

(nastavio bi sa pogledom)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:01 am

Ispričajte nam kako se sve odigralo do detalja.

(Opustio bi se na stolici i posmatrao ga)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:14 am

Došao sam u restoran ''Jeon-Jaeng'', na razgovor sa Wei Zanom, u medjuvremenu sam poručio kafu bez šećera.

U jednom trenutku je uleteo jedan mladić i uzeo jednu devojku za taoca tako što joj je stavio nož na vrat.

Pretio je da će je ubiti ako mu neko ne da novac.

Upitao sam ga koliko traži a odgovorio je Milion i Četristio Hiljada.

Nakon toga mu je Wei Zan rekao da se smiri i da će mu dati pare, samo neka spusti nož.

Mladić je tražio da mu se dokaže da Wei Zan poseduje te pare.

Wei Zan mu je nakon toga telefonom pokazao bankovni račun.

Mladić je pustio devojku i bacio nož a potom počeo sa izlivom emocija.

Prišao sam mu i pokušao da ga smirim.

Onda mu je Wei Zan prišao i doveo ga do mesta da sedne i upitao ga za šta mu trebaju pare i da li mu neko preti.

Mladić odgovara da mu je novac potreban jer mu je sestra doživela saobraćajnu nesreću, da joj je potrebna hitna operacija srca a da nema para da je plati, majka mu je umrla na porodjaju a otac mu je ratni veteran a takodje i invalid.

Nakon toga ga je Wei Zan upitao koliko dugo još može čekati novac.

Dobija odgovor da ako ne dobije pare za 3 dana da bi mu operisali sestru inače će umreti i takodje da postoji mogućnost da su joj doktori već ugasili aparate sa obzirom da su mu pretili.

Wei Zan mu govori da ode kući i da dodje u restoran sutradan u 3.

Mladić je krenuo iz restorana, a potom i ja krećem za njim, zastao sam na šanku kako bi platio kafu koju sam prethodno naručio, nakon što sam platio pogledao sam u pravcu izlaza i video mladića na podu u lokvi krvi, odma sam izleteo napolje.

Izašao sam i pozvao hitnu pomoć.

Wei Zan je takodje izašao i podigao bi mu majcu kako bi mogao da vidi ranu.

Kada je došla hitna pomoć podigli su ga na ležaj, tu se mogla videti tetovaža.

Prekrili su ga čaršafom i odveli.

To je to.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:18 am

(Zapisivao bi)

Priča tog mladiča je istinita, sestra mu je nažalost umrla veče pre toga. Bio član mafije samo jer su mu obećali da ćemu dati taj novac, medjutim na kraju su ga prevarili i naručili ubistvo preko nacionalne obaveštajne službe. Da li Vas mogu pitati još smao jednu stvar? Na kom mestu je bila tetovaža?

(Upitao bi ga i ponovo počeo da nešto zapisuje)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:21 am

Mislim da je bila sa desne strane stomaka...

(krenuo bi da se klati na stolici i da gleda u plafon)

Ili je beše bila leva...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:24 am

U redu, hvala Vam.

Slobodni ste.

(Ustao bi, pokupio papire i izašao iz sobe)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:24 am

(Ušla bi u sobu i došla do Šiđimorija)

Sada ću te izvesti iz uprave. Hvala na saradnji.

(Rekla bi to sa osmehom na licu)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:25 am

I drugi put.

(nasmejao bi se i namignuo)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitimeWed Jan 04, 2023 12:27 am

(Izašla bi iz sobe poakzavši mu put)
Na vrh Go down
Sponsored content





Soba za Ispitivanje Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Soba za Ispitivanje
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kijutsu Sekai :: RPG Svet :: U Procesu :: Obustavljeno :: Republika Taesan :: Naselja :: Sakai :: Vojska :: Uprava Vojne Policije-
Idi na: