Kijutsu Sekai
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomePortalCalendarKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaRegistracijaLogin
Vest Dana
Vesti Dana


Roleplay Vreme
Datum i Doba

Era Nova Era
Godina 15. Godina
Godišnje Doba
Jesen
Godišnji Znak Leopard
Mesec Septembar
Dan Utorak
Sat 06:00-07:00
Datum 1/9/15



Vremenska Prognoza

Carstvo Hyeseong
Maglovito
Carstvo Huisong
Oblačno
Carstvo Nonsong
Jaka Kiša
Kraljevstvo Kimčo
Sunčano
Kraljevstvo Jeseong
Maglovito

Veoma Važne Informacije


 

 Soba za Ispitivanje

Go down 
5 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:19 am

Slazem se sa Vama o dokazima, ali radimo sa onime sta imamo... zamolicu za saradnju inace necemo postici kompromis.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:21 am

Ja znam da je Kralj umro, ali zakon je idalje isti. Bez adekvatnih dokaza nema ispitivanja. Zamolila bih za rad po propisima kako ne biste sedeli na njenom mestu. Hvala unapred...

(Pogledala bi u Akane)

Dušice, nadam se da te nisu puno povredili.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:23 am

Pa... njegove reči su malo bolele.

(Idalje bi ga posmatrala)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:28 am

Slobodni ste...

(izdahnuo bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:31 am

(Ustala bi ljutito i otišla)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:32 am

Idemo.

(Izašla bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:45 am

(Ušla bi u prostoriju)

(Sela bi za sto prekoputa Rena)

Dobar dan gospodine.

(Pričala bi tiho)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:46 am

Dobar dan.

Kako ste se osecali kada ste saznali za smrt kralja, gde ste se nalazili tada?

Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:50 am

Još kada sam izlazila iz kraljevog dvora primetila sam da je bled u licu. Mislila sam da je to od vrućine ili slično. Otišla sam do restorana, medjutim na putu do tamo me je presreo jedan od agenata ASK-a i rekao mi za smrt. Otrčala sam tamo i nisam bila toliko iznenadjena, samo zabrinuta šta će se dalje desiti. Bila mi je sumnjiva Akane Lang jer je ona bila kod Kralja pre mene, a kao što rekoh bio je bled. Medjutim nisam imala dokaz, bila sam čak i upitala Kralja da li je dobro, ali on je rekao da se oseća odlično...

(Prestala bi da govori i potom ga posmatrala čekajući sledeće pitanje)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:52 am

Da li je kralj pio nesto u tvom prisustvu?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:55 am

Da. Držao je pehar, ali nisam videla šta je unutra.

(Odgovorila bi kratko i jasno)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:56 am

Koliko dugo si razgovarala sa kraljem?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 12:58 am

(Prisećala bi se)

Otprilike sat vremena.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:00 am

Kada si tek dosla da li je kralj bio bled, ili je pobledeo vremenom. Takodje da li je pio iz pehara pre nego sto je pobledeo?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:02 am

Prebledeo je tek nekoliko minuta nakon što sam došla. Držao je pehar još pre nego što sam došla.

(Pokušavala bi da se priseti)

I čudno je da kada sam ušla u dvor, on je stajao ne kod trona već blizu ulaza. On se inače ne približava kad priča sa nekim. Jako je skeptičan pa drži distancu. Ja sam bila u njegovoj gardi jedno vreme pa znam njegove navike.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:04 am

Mozes li mi reci sta je obicno radio ujutro?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:06 am

Nije imao rutinu, zavisilo je od obaveza.

(Pogledala bi ga, a potom bi malo skrenula bi pogled i razmišljala)

(Vratila bi pogled na Rena)

Voleo je jedino da ujutru ide na streličarstvo. Probudi se rano ujutru oko 6 i ide u dvorište palate. Bio je dobar strelac.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:09 am

Smatras li da su clanovi kuhinje bili voljni da ga otruju?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:11 am

Imao je svog ličnog kuvara, a on je pronadjen mrtav. Piće kralja uvek čeka na tronu. Kuvar je ubijen rano ujutru, on nije mogao doneti piće.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:17 am

Da li imas vise razloga zasto ti je Akane sumljiva ili samo onaj od malopre?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:19 am

Ona je ranije bila protiv ove nacije. Verujem da idalje ima neke svoje lude stavove protiv vlasti koja je sada na čelu.

(Odgovorila bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:23 am

Da li ti je jos neko sumljiv?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:24 am

Kažu da je Sun Feng bio posle mene, medjutim ja sam videla Saiko. To mi je samo čudno. Ali ništa konkretno.

(Odgovorila bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:26 am

Saiko.... u redu onda, hvala na saradnji slobodna si.

(Cekao bi da izadje)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:28 am

Hvala.

(Otišla bi)
Na vrh Go down
Gost
Gost




Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitimeThu Jul 06, 2023 1:30 am

(otisao bi iz prostorije)
Na vrh Go down
Sponsored content





Soba za Ispitivanje - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soba za Ispitivanje   Soba za Ispitivanje - Page 3 I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Soba za Ispitivanje
Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje
» Soba za Ispitivanje

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Kijutsu Sekai :: RPG Svet :: Čuvati :: Policijska Uprava-
Idi na: